نقاب
منتخبین اصلی
1- علی محمد محمدی دو هزار و ۸۹۹ رای
2-جواد جوادی دو هزار و ۸۹۵ رای
3-حمزه ملک خواهی دو هزار و ۴۱۴ رای
4-هاشم ملایجردی دو هزار و ۳۶۸ رای
5-رحمت ا... محمدی خواه ۲۲۱۵رای
منتخبین علی البدل
1-ابوالقاسم شمس آبادی۲۰۰۸ رای
2- مسعود نقابی هزار و ۷۷۹ رای
تربتحیدریه
منتخبین اصلی
1- اردشیر ریاحی ۲۳ هزار و ۹۵۹ رای
2-مهدی زاهدی هشت هزار و ۳۰۸ رای
3-اکبر آقابیگی هفت هزار و ۴۶۸ رای
4-مهدی جهانشیری ۶۸۷۷رای
5-احمد وطندوست پنج هزار و ۷۰۱ رای
6-جمال یوسفزاده قوزانی۵۱۹۳ رای
7- حمید خوش طینت فاردوقی۵۱۲۷ رای
بایگ
منتخبین اصلی
1- علی اکبرمختاری 1015 رای
2-عباسعلی صادقی 932 رای
3- محمدعلی میرشبی 717رای
4-علی اکبرخاکساری 694 رای
5-جوادخاکپور 648 رای
کدکن
منتخبین اصلی
1-سیدرضا غیاثی ۵۴۲ رأی
2-محمد نقدی ۳۹۲ رأی
3-علی ادیبی ۳۹۱ رأی
4-عباس صفایی ۳۶۲ رأی
5-علی فضائلیفر ۳۵۱ رأی
بجستان
منتخبین اصلی
1-حسین قربانزاده هزارو ۹۶۸ رای
2-سید مهدی مرجانی هزارو ۹۳۲ رای
3-مسلم سرمدی هزارو ۹۱۴ رای
4- ابوالقاسم استاد زاده هزارو ۷۵۲ رای 5-جعفر نقی زاده ۱۵۰۰ رای
یونسی
منتخبین اصلی
1-محمد معصومی ۸۶۱ رای
2-حسین چوپانی ۷۵۷ رای
3-خانم زهرا رزم آرا یونسی ۷۲۳ رای
4-حسین ذاکر ۴۴۲ رای
5-روح ا... ارفعی ۳۳۵ رای
فریمان
منتخبین اصلی
1- علیرضا اطاقی فریمانی ۵۲۴۳ رای
2- جواد رفوئی فریمانی ۴۷۲۸رای
3-سید حسن هاشمی فریمانی۴۰۸۳رای
4- رضا پور ابراهیم ۳۸۴۷ رای
5- حسین اسفندسه هزارو 567 رای
منتخبین علی البدل
1- پروین درخشش سه هزارو 26 رای
2- علی کهنسال دوهزارو 772 رای
3- مرتضی گله دار دوهزارو 567 رای
قلندرآباد
منتخبین اصلی
1- محمد روحی 1277 رای
2- حمید خوشه بست 1253 رای
3- علی آخرتی 1240 رای
4- علی پاکدل 1152 رای
5- غلامرضا جاویدی 947 رای
منتخبین علی البدل
1- محمدناصر عاقبتی 932 رای
2- حبیب ا... ظهوریان 821 رای
3- حسین وطن خواه ثانی 684 رای
سفیدسنگ
منتخبین اصلی
1- علی حسین زاده 1840 رای
2- حسین سلحشور سفید سنگی 1567 رای
3- عبدالوهاب زابلی 1535رای
4-جواد سالاری 1509 رای
5- حسن عطائی 1404 رای
منتخبین علی البدل
1-حسن خوشه بست 1344 رای
2- علی اره کمری 1113 رای
3- احمد عرفانی 1065 رای
فرهادگرد
منتخبین اصلی
1- محمد عرب زاده اسمعیل آباد 1788 رای
2- مهدی توکلی نیا 1593 رای
3- محمد خانزاده جامی 1291 رای
4- علی توکلی نیا 1162 رای
5- علی اصغر پاسبان 1079 رای
منتخبین علی البدل
1- جعفر قرائی 999رای
2- مرتضی قوی 861 رای
3- احمد فرجی 843 رای
فیض آباد
منتخبین اصلی
1- عباس جوان ۲۵۰۹رای
2- کاظم کریمی اصل ۲۰۸۵ رای
3-اسماعیل افراز فیض آبادی ۲۰۰۶ رای
4-سید محمد خوشنواز ۱۹۲۷رای
5-محمد ملازاده ۱۸۶۳ رای
منتخبین علی البدل
1- کاظم شریعتی ۱۷۵۷ رای
2-محمد ساربان ۱۵۷۲ رای
کلات
منتخبین اصلی
1- محمد پیرزاده ۱۱۲۳رای
2-سعید ابراهیمی عرفانی ۱۱۰۹ رای
3- علیرضا حسن زاده ۱۰۰۲ رای
4- بهنام پیروی قله زو ۷۳۹ رای
5- رحمان الیاسی کلات ۷۳۷ رای
منتخبین علی البدل
1- محمد رضایی ۷۳۵ رای
2- ناصر رمضانی ۶۹۹ رای
3-امین علیپور 698 رای
زاوین
منتخبین اصلی
1- مهدی نوروزی زو ۱۳۷۸ رای
2-سعید رحمانی زو ۱۲۶۰ رای
3-مصطفی ایزدی ۱۲۳۱ رای
4-احمد رحمانی زو ۱۲۱۷ رای
منتخبین علی البدل
1-علی سعادتمند ۲۲۱۶ رای
سرخس
منتخبین اصلی
1- مرضیه نویدی
2- مهدی علیمیرزایی
3- غلامرضا لالوی
4-حمیدرضا داوری
5- حسین لایقیزاده
منتخبین علی البدل
1-علیرضا نوتانی
2- غلام شهرکی
خلیل آباد
منتخبین اصلی
1-علیرضا زیبایی خلیل آباد 1974 رای
2-میثم دولتی 1835 رای
3- صادق باغبان خلیل آباد 1821 رای
4-احسان کاظم نژاد خلیل آباد 1707 رای
منتخبین علی البدل
1-سمیه قلی نژاد سر مزده 1637 رای
2-آزاده خدادادی 1499 رای
3-مهدی جمال 1413 رای
کندر
منتخبین اصلی
1- روح ا... ناصری کندری 1501 رای
2- علیرضاآملی کندری 1223 رای
3- اکرم رمضان زاده کندری 997 رای
4- محمد رضا سخایی 727 رای
5-درمحمد گنج بخش 688 رای
منتخبین علی البدل
1-محمد نوروزیان 646 رای
چناران
منتخبین اصلی
1-مهدی کارگر با 5814رای
2. عبدالعظیم آبروش 5730 رای
3. غلامرضا رضوانی 3036 رای
4.محمدعلی حیدری 2902 رای
5. حمزه نظافت 2792 رای
6.حسین رمضانی 2688 رای
7.زهرا راوی 2551رای
منتخبین علی البدل
1- عماد محمد زاده 2543رای
2-علیرضا پورحسن 2479 رای
3-حسین عباسی 2343 رای
رادکان
منتخبین اصلی
1- مهدی کارگر 585 رای
2-مجید سالار حسینی 410 رای
3-غلامرضا احمدی 379 رای
4-حجت ا... بصیری 303 رای
5- خانم فاطمه بهاریان 302 رای
منتخبین علی البدل
1- مژگان عبدالهی 267 رای
2- حمید رضا کشمیری 264 رای
سید آباد
منتخبین اصلی
1-علیرضا زینلی سید آباد 1194 رای
2-حجت تابنده 1122 رای
3-سعید امیری سید آباد 660 رای
4-علی برازنده سیدآباد 660 رای
5- بهروز محمودی توپکانلو با565 رای
منتخبین علی البدل
1- مهدی یسته قماش 538 رای
2- سید محمد مظلوم سید آباد 294 رای
رشتخوار
منتخبین اصلی
1-محمد نجفی ثانی هزار و ۶۶۷ رای
2- سید حسن حسین زاده هزار و ۴۴۳ رای
3-محمد چوپی هزار و ۳۹۲ رای
4-حمید اسلامی هزار و ۲۳۳ رای
5- سعید علیپور هزار و ۱۲۸ رای
صالح آباد
منتخبین اصلی
1- سعید صمدی با 1082 رای
2- علی خمینه با 1078 رای
3-حسین درویش پور 952 رای
4-مریم نورمحمدی کشککی 876 رای
5-جلال موسوی جد 716 رای
بردسکن
منتخبین اصلی
1-علی صابری ۳۹۱۶ رای
2-محمد یوسفی ۳۸۸۰ رای
3-فاطمه رضوانی ۳۵۹۵ رای
4-مهدی غلامی ۳۳۴۹ رای
5-سید احمد شبانی ۲۸۱۸ رای
منتخبین علی البدل
1-علی عباسی با 2513 رای
شهرآباد
منتخبین اصلی
1-احمد نخعی 719 رای
2-محمدصحرایی 622 رای
3-سیدحسین موسوی 562 رای
4-جواد اصلاحی 486 رای
5-محمد رضا وطن دوست 482 رای
منتخبین علی البدل
1- قاسم رستمی 477 رای
2- محمود صحرایی 461 رای
انابد
منتخبین اصلی
1-مهدی غلامی هزارو 377 رای
2-علی اکبر جوان هزار و 311 رای
3-علی محمد لقائی فردوسی۱۲۲۷ رای
4-رضا بی نیاز هزار و 184 رای
5-محمد کاظمی هزار و 86 رای
منتخبین علی البدل
1- حسین فرزانه 926 رای
گناباد
منتخبین اصلی
1- مهدی صفاری شهری ۴۴۴۴رای
2-مهران حسین زاده سه هزار و ۴۳۲ رای
3- سعید فولادی دو هزار و ۹۶۸ رای
4-علیرضا طیبی نوغابی ۲۷۹۶رای
5-علیرضا موحد هزار و ۷۲۹ رای
منتخبین علی البدل
1-محمد صابری نوغابی ۲۵۰۹ رای
2-حسین باقری دو هزار و ۴۱۰ رای
بیدخت
منتخبین اصلی
1- احمد علی اصغری ۶۹۱ رای
2-محمد حیدری ۵۹۰ رای
3-حسین قاسم زاده بیدختی ۵۶۷ رای
4-حسین افکار بیدختی ۴۷۴ رای
5- مرتضی دهقانی ۴۵۱ رای
منتخبین علی البدل
1-فرشاد میثمی ۴۴۹ رای
2- محمد امانیان ۳۳۷ رای
روشناوند
منتخبین اصلی
1- اسماعیل کرمی ۸۴۵ رای
2- ید ا... شریفی ۷۱۹ رای
3-محمد سلمانی ۶۶۸ رای
4-محسن قاسمی روشناوند ۶۴۵ رای
5-نجمه امامی ۶۲۲ رای
منتخبین علی البدل
1-یحیی شریفی ۳۸۴ رای
2-صیاد نجاری ۲۸۵ رای
کاخک
منتخبین اصلی
1-حمید مقیمیان هزار و ۴۰۹ رای
2-رضا مقیمی کاخکی ۸۶۵ رای
3-محمد نجاریان کاخکی ۷۲۱ رای
4-محمد رضا جعفری ۵۷۹ رای
5-محمد وفایی ۴۸۵ رای
منتخبین علی البدل
1-محمد خیاط کاخکی ۴۸۳ رای
2-محمد نظام زاده ۴۵۵ رای
تربت جام
منتخبین اصلی
۱-حسین قرائی 5091 رای
۲-جعفر دلشاد عظیمی 4772 رای
۳-حامد فخراحمدی 4297 رای
۴-ریحانه ناصری 4030 رای
۵-هاشم بهرامی نیا3734 رای
6-اسماعیل بخشی 3710 رای
۷- سجادابراهیمیان3618 رای
نیلشهر
منتخبین اصلی
1-عبدالرسول رحمانی رحمت آبادی 1709 رای
2-بهنام فیضی 1570 رای
3-علی محمد محمدیان 1517 رای
4-امین علیزاده 1409 رای
5-عبدا... سمنگانی 1371 رای
نصرآباد
منتخبین اصلی
1-علی اکبر ناظری 1911 رای
2-رضا بهادری راد 1693 رای
3-علی محمد شیخ آبادی 1688 رای
4-ایمان غلامی نصرآبادی 1625 رای
5-عبدالقاسم نصیری شهری 1483 رای
احمدآباد صولت
منتخبین اصلی
۱-عبداللطیف دوران پور 1349 رای
2-اکبر گلشایان علیائی 1054 رای
3-محمد رضایی احمدآبادی 974 رای
4-عبدا... ایلاتی 920 رای
5-حسن غلامی 920 رای
تایباد
منتخبین اصلی
1- محمد خدادادی 5593 رای
2- یوسف یوسفی 5063 رای
3- حسین دلیریان 4313 رای
4- محمد دادمحمدی 4093 رای
5- آیدا عصمتی 3408 رای
6- زکریا طغانی 3255 رای
7- قاسم غلامرضاپور 2891 رای
منتخبین علی البدل
1- حسن نطاق 2397 رای
2- شیراحمد جهانی 2335 رای
3- علی آگاه 2109 رای
4- بابک ترابی 2078 رای
5- عزیزا... عرب 2016 رای
کاشمر
منتخبین اصلی
1-حسن اعمی بنده قرائی 7636 رأی
2- محمد صادقی طرقی 7183 رای
3-علی اصغر مرادزاده 6972 رای
4-میثم خزاعی فدافن 5944 رای
5-برات ا...زارع سنجدکی 5835 رای
6-جواد زاده اکبر 5233 رای
7-علی یوسف پور 5146 رای
منتخبین علی البدل
1-سیدامیرحسن سیادتی گویا 4992 رای
2-نجمه السادات قرشی یزدی 4929 رای
3-مجتبی آزادمنش 4776 رای
4-فریده ساعی 4606 رأی
5- شیما علی نیا فیض آبادی 4595 رأی
خواف
منتخبین اصلی
1- پرویز خوجه احراری رودی ۴۹۹۷ رای
2- نصرا... باعقیده ۴۹۷۶ رای
3-غلام یحیی کتابی رودی ۴۶۰۴ رای
4- گل محمد قادری ۴۵۱۴ رای
5- منصور مهیج رودی ۴۳۹۱ رای
منتخبین علی البدل
1-محمد برقرار رودی ۳۳۶۷ رای
2-مهران فیاض رای ۳۱۶۸ رای
3- خداداد خوشدل ۲۴۶۳ رای
نشتیفان
منتخبین اصلی
1-عبدا... خبردار ۱۹۵۴ رای
2-محمد فولادپنجه ۱۸۲۱ رای
3- شیر محمد خوشگوار نشتیفانی ۱۷۵۶ رای
4-سراج الدین اصالت نشتیفانی ۸۹۴ رای
5-عبدالوهاب شهامت نشتیفانی ۸۸۱ رای
منتخبین علی البدل
1-عبدالرحمن حریف نشتیفانی ۷۵۷ رای
سنگان
منتخبین اصلی
1- آزاده جلالی سنگانی ۱۸۲۰ رای بالاترین میزان رای
2- محمد جلالی سنگانی ۱۷۰۹ رای
3-دین محمد جلالی سنگانی ۱۶۹۵ رای
4-جلیل یاربی سنگانی ۱۶۷۴ رای
5- احمد خورشیدی سنگانی ۱۵۰۸ رای
منتخبین علی البدل
1-جان محمد خداپرست سنگانی ۱۳۷۶ رای
2-محمود شکوری ۶۵۹ رای
3- غلام حیدر داودی ۵۶۳ رای
سلامی
منتخبین اصلی
1-علی اصغر ابراهیم بای سلامی ۲۲۹۹ رای
2- علی اکبر باقری مقدم سلامی ۱۸۸۳ رای
3-علیرضا رمضان زاده سلامی ۱۸۰۹ رای
4-جعفر جعفر زاده ۱۷۶۶ رای
5- علی اکبر صالحی سلامی ۱۶۶۳ رای
منتخبین علی البدل
1-سعید ابراهیم بای ۱۵۸۱ رای
2-مهدی اسماعیلی سلامی ۱۵۷۸ رای
3-غلامحسین مهرعلی سلامی ۱۵۴۰ رای
جغتای
منتخبین اصلی
1-محمد جعفر جغتایی 1837رای
2-صادق جغتایی 1652رای
3-ابوطالب جغتایی 1420رای
4- سید عباس خاتمپور 1364 رای
5-احمدی زاده با 1282رای
منتخبین علی البدل
۱- علی دادخواه 1260 رای
۲-سید مصطفی سجادی نسب 1147 رای
۳- نوروز علی جلالیان 839 رای
۴-سیداصغر حسینی 827 رای
۵-فرزانه آسیایی 746 رای
۶-محسن پاکزاد 635 رای
۷-سید احمد نوربخش 606 رای
۸-حسین بهشتی فر 450 رای
۹-سید مهدی حسینی 383 رای
۱۰-جواد دستورانی 274 رای
۱۱- خلیل آزادی 5 رای
سلطان آباد
منتخبین اصلی
1-علی اکبر صباغی هزار و ۸۰۵ رای
2-موسی الرضا سلطان آبادی۱۶۰۳ رای
3-محمود حیدری هزار و ۱۱۱رای
4- هادی سلطان آبادی هزارو ۱۰۷ رای
5- یحیی نجاری هزار و۱۰۳رای
منتخبین علی البدل
1- سید اصغر حسینی هزار و ۵۷
2- قاسم علی عزتی هزار و ۲۷ رای
نوده انقلاب
منتخبین اصلی
1-مهدی نوده با ۸۶۷
2-- مهدی نودهی با ۶۸۱
3- محمدحسن شابسته صدر ۶۰۶ رای
4- سکینه نوده ۵۶۸ رای
مشکان خوشاب
منتخبین اصلی
1-محمد رضا مشکانی ۹۰۰ رای
2- سید اسماعیل مشکانی ۸۹۲ رای
3- مصطفی مشکانی ۶۰۸
4-حسین اصغر عباسی ۵۰۷ رای
5- غلامرضا مشکانی ۴۷۴ رای
قوچان
منتخبین اصلی
۱- علی شکفته ۵۰۵۸ رای
۲-مجید معتمدی ۳۶۳۵ رای
۳- فاطمه شوشتری۳۵۷۳ رای
۴- سیده عفت موسوی نژاد۳۵۵۶ رای
۵- علیرضا فخرآبادی ۳۵۴۷ رای
۶- محمدحسن شریعت نژاد۳۳۳۶ رای
۷- محمدمهدی علیزاده ۳۲۰۸ رای
باجگیران
منتخبین اصلی
۱-عباسعلی جعفرنژاد۱۶۸ رای
۲- ماهره آرمین ۱۶۳ رای
۳- بهمن همراهی ۱۵۳ رای
۴- امیر حسین محمدزاده ۱۵۲ رای
۵-محمد علی سرداریان ۱۴۲ رای
سبزوار
منتخبین اصلی
1- امین ا... مظلوم 10 هزار و 760 رای
2-سرهنگ حسین بروغنی۱۰۵۹۷رای
3-غلامعلی صبوری زاده ۸۸۸۰ رای
4-علی ارغیانی هشت هزار و 449رای
5- ابراهیم ابراهیم نژاد ۸۳۵۸ رای
6- ذبیح ا...آرمین هشت هزار و 259 رای
7-وحید ملوندی نیکو 6 هزار و930
8-حسین بروغنی پنج هزارو 902 رای
9-رضا روشنفکر ۵۸۸۴ رای
منتخبین علی البدل
1- حسن ساجدی فر پنج هزار و 811 رای
2-جواد خلیلی دارینی ۵۵۵۲ رای
3- مهدی مقصودی پنج هزار و 483 رای
ششتمد
منتخبین اصلی
1- حسن قدرتی هزار و هفت رای
2-محمد عسگری ۸۲۸ رای
3-علی اکبری ۸۲۸ رای
4- امیرحسین محمودی ۷۶۸ رای
5- محمد حسین داوطلب ۷۴۷ رای
منتخبین علی البدل
1-علی کهن 739رای
2- مریم ایوبی ۶۸۰ رای
درگز
منتخبین اصلی
1- توحید غلامعلی سعدآباد ۲۶۵۳ رأی
2- علی لطفی گنابادی ۲۳۷۰ رأی
3-محمدعلی گلمیمی ۲۲۲۵ رأی
4-حسین مقصودی ۲۲۰۱ رأی
5- حسین رزمیان مقدم ۱۷۹۰ رأی
منتخبین علی البدل
1- محسن احمدنیا ۱۷۳۶ رأی
2- روح ا... کاظی داغداری ۱۶۹۷ رأی
3- صمد قربانزاده قوچانی ۱۶۳۲ رأی
خرو
منتخبین اصلی
1- محمود حیدری 3306 رای
2- علی مرشدلو 2960 رای
3- ابوالحسن رحمانی 2286رای
4- سید محمد حسینی 2175 رای
5- سید محمد حسینی 1785رای
قدمگاه
منتخبین اصلی
1-محمد تقی قدمگاهی ۹۷۴ رای
2-سید احسان ملکزاده ۹۶۷ رای
3-حسن صمیمی ۸۹۶ رای
4-رضا قدمگاهی ۸۶۱ رای
5- سید علی اکرامی ۸۵۲ رای
دررود
منتخبین اصلی
1-حسن درودی ۱۹۴۹ رای
2- سید محمد موسوی میرعمادی ۱۶۱۰ رای
3-محمد حسن درودی ۱۲۴۸ رای
4-سید حسن علوی نسب ۱۲۳۵ رای
5- سید محسن حسینی ۹۶۷ رای
اسحاق آباد
منتخبین اصلی
1-حمید رجائی ۱۲۴۵رای
2-محمد علی رحمتی ۸۰۳ رای
3- علیرضا یوسفی ۴۸۳ رای
4-محسن شادکامی ۴۷۵ رای
5-محمد رضا کمالی ۴۴۰ رای